Výkup auta online


Predaj auta býva pre množstvo vodičov komplikovanou záležitosťou a vo väčšine prípadov je spojený s neistotou a neočakávanými komplikáciami. V záujme šetrenia času a peňazí je tu služba MULTI Autobazár, kedy v priebehu 7 minút dokážete vyplniť a odoslať formulár s údajmi na vypracovanie ponúk pre výkup auta. Presne 7 minút je čas, ktorý Vás delí od oslovenia desiatok autobazárov a predajcov nových vozidiel, ktorí následne do 48 hodín pošlú ponuku na výkup auta do Vami zadaného mailu.
Za 7 minút si vychutnáte obľúbenú kávu, ale nevyplníte inzerát na všetkých inzertných portáloch k predaju auta.
A čo je najlepšie? Hotovosť za predaj vozidla môžete mať v rukách už v priebehu týždňa.
Tak čo? Zjednodušíte si život, ušetríte čas a získate najvyššiu možnú cenu za Vaše vozidlo?

Jednoduchý predaj auta online


Vyplnením jediného formulára dokážete osloviť množstvo autobazárov po celom Slovensku. Hlavnou výhodou tejto služby je získanie najvyššej ponuky pre výkup Vášho vozidla. Predajcovia vozidiel vzájomne svoje ponuky nevidia, čím nie je možná manipulácia a kalkulácia ako pri verejných inzerátoch na predajných portáloch. Nezanedbateľnou výhodou je aj ušetrený čas investovaný do predaju auta, keďže na internete je k dispozícii množstvo online predajných auto portálov, kam je potrebné inzerát samostatne umiestniť, následne ho promovať a iba čakať na ponuku. Ponuka na výkup auta v tomto prípade môže prísť až o pol roka, čo pri našej službe MULTI Autobazár Vám nehrozí, keďže garantujeme dodanie minimálne troch ponúk na výkup vozidla do 48 hodín.
Ďalšou alternatívou je osobne absolvovať návštevu autobazárov, ale v tomto prípade treba počítať s investovaným časom, najazdenými kilometrami a na konci dňa nie práve s výhodnou ponuku na výkup auta.
S MULTI Autobazárom idete na istotu, kedy nestratíte čas, získate najvýhodnejšiu ponuku a v prípade nespokojnosti s touto službou máte garanciu vrátenia peňazí.

Top partneri

Autogarant s.r.o. je tu vždy pre vás

Autogarant s.r.o.
Šustekova 5
Bratislava 851 04
Zavolať:
+421 908 203 131
Zaslať email
info@vasaprilezitost.sk