Online porovnanie PZP s návrhom zmluvy už do pár minút


Na trhu s poistením auta máte k dispozícii veľké množstvo ponúk od rôznych spoločností. Vybrať si skutočne tú najvýhodnejšiu býva občas veľmi ťažké a preto prinášame porovnanie PZP s jednoduchým prehľadom a návrhom zmluvy už do pár minút.
PZP
od 80 €/rok

Povinné

Chcem si vybrať

Najlacnejšie PZP nemusí byť najvýhodnejšie


Pri voľbe poistenia auta odporúčame zhodnotiť všetky možné situácie, ktoré vznikajú každodennou prevádzkou. Samozrejme záleží na využívaní motorového vozidla. Vo všetkých prípadoch pri dopravnej nehode nezohráva úlohu, či denne najazdíte 200km, alebo 20km. Podstatné je, že sa dopravná nehoda stala a nadišiel čas použitia zelenej kartičky.
Viaceré spoločnosti už pri základnom PZP poskytujú asistenčnú službu v prípade dopravnej nehody. Máte k dispozícii odťah do najbližšieho autoservisu, alebo podobné služby, ktoré túto stresovú situáciu dokážu spríjemniť. Pritom sa nejedná o veľké finančné rozdiely v platbe PZP, iba o silu zvoleného partnera na ktorého sa môžete spoľahnúť.
Naše porovnanie PZP ukazuje reálne ceny poistenia auta aj s možnosťou rozšírenia základnej ponuky. Dopoistenie predného skla, možný úraz posádky pri dopravnej nehode, alebo rozšírená asistencia sú všetko možnosti, ktoré si dokážete zvoliť podľa vlastného výberu a okamžite vidieť reálnu ponuku na dané vozidlo.
Mať PZP vozidla je zákonná podmienka. Mať ale skutočné výhodné poistenie auta je výber každého z nás. Vo Vašej Príležitosti Vám dávame príležitosť vybrať si skutočne to najvýhodnejšie povinné zmluvné poistenie. Bez ružových motúzikov a peknej obálky vidíte reálne pri každej ponuke podmienky plnenia a rovnako aj prvotné podmienky k realizácii zmluvného poistenia. Aj keď sa poistenie auta môže zdať banalita, odporúčame si skontrolovať všetky poznámky a dôsledne porovnať návrh poisťovní. Poistenie vozidla je predsa nie len aby bolo, ale aby v prípade potreby plnilo všetky požadované služby.

Autogarant s.r.o. je tu vždy pre vás

Autogarant s.r.o.
Šustekova 5
Bratislava 851 04
Zavolať:
+421 908 203 131
Zaslať email
info@vasaprilezitost.sk