STK online v celom Bratislavskom kraji


Opäť nadišiel čas na pravidelnú technickú kontrolu Vášho auta a pracovné, či rodinné povinnosti tejto aktivite neprajú? Nič sa nedeje. Vďaka službe STK online dokážete zariadiť technickú kontrolu v celom Bratislavskom kraji aj z pohodlia obývačky a bez akýchkoľvek zdržaní sa môžete ďalej venovať svojej rodine.
Ako je to možné?
Za vyše jedenásť rokov sa snažíme motoristom poskytovať tie najlepšie služby a čo najviac uľahčovať život. V spolupráci s certifikovanými strediskami technickej kontroly sme preto pripravili jednoduchú online ponuku z ktorej si vyberie každý. Presne podľa svojich požiadaviek si zvolíte balíček služieb a my sa už o všetko postaráme.
Komfort
50

Pick Up STK

Objednať
Istota
39

Technická Kontrola

Objednať
Best
179

Komplet STK

Objednať

Technická kontrola vozidla bez čakania a zbytočných výdavkov


Ak si ceníte svoj čas, chvíle s rodinou a nič nechcete nechať na náhodu, STK online je presne pre Vás.
K dispozícii máte tri základné balíčky služieb.
Základnú technickú kontrolu vozidla, Pick Up STK, alebo kompletné vybavenie, kedy Vás to nestojí ani minútu drahocenného času.
V prípade základnej technickej kontroly idete na istotu. Pred realizáciou STK totiž auto podrobíme kompletnej počítačovej diagnostike, preveríme všetky skúšané komponenty vozidla a tak už vozidlo absolvuje kontrolu so 100% istotou vynikajúceho technického stavu.
Ak nestíhate osobne vybaviť technickú kontrolu, odporúčame Pick Up STK. V tomto prípade profesionálny vodič prevezme na určenej adrese motorové vozidlo, absolvuje STK kontrolu a opäť vozidlo privezie aj s potvrdením o absolvovaní kontroly.
Veľmi obľúbeným balíkov pre aktívnych ľudí je STK komplet. Toto je práve balík služieb, kedy Vás to skutočne nestojí ani minútu času, idete na istotu s vopred prevereným technickým stavom vozidla a dokonca máte k dispozícii aj náhradné vozidlo počas realizácie STK.
STK je predsa iba pravidelná kontrola vozidla a v žiadnom prípade by sa z tejto služby nemal stať strašiak pre motoristov. Aby tomu naozaj aj tak bolo, vo Vašej Príležitosti poskytujeme tie najlepšie služby s istotou a komfortom pre vodičov.

Autogarant s.r.o. je tu vždy pre vás

Autogarant s.r.o.
Šustekova 5
Bratislava 851 04
Zavolať:
+421 908 203 131
Zaslať email
info@vasaprilezitost.sk