Výkup auta online

Predaj auta býva pre množstvo vodičov komplikovanou záležitosťou a vo väčšine prípadov je spojený s neistotou a neočakávanými komplikáciami. V záujme šetrenia času a peňazí je tu služba MULTI Autobazár, kedy v priebehu 7 minút dokážete vyplniť a odoslať formulár s údajmi na vypracovanie ponúk pre výkup auta. Presne 7 minút je čas, ktorý Vás delí od oslovenia desiatok autobazárov a predajcov nových vozidiel, ktorí následne maximálne do troch pracovných dní pošlú ponuku na výkup auta do Vami zadaného mailu.
A čo je najlepšie? Hotovosť za predaj vozidla môžete mať v rukách už v priebehu týždňa.
Tak čo? Zjednodušíte si život, ušetríte čas a získate najvyššiu možnú cenu za Vaše vozidlo?

MULTI Autobazár

  • Výkup vozidla s dosahom po celom Slovensku
  • Ponuky od auto predajcov za výkup vozidla v hotovosti
  • Garancia vrátenia peňazí v prípade nedodania minimálne troch ponúk

Jednoduchý predaj auta online

Vyplnením jediného formulára dokážete osloviť množstvo autobazárov po celom Slovensku. Hlavnou výhodou tejto služby je získanie najvyššej ponuky pre výkup Vášho vozidla. Predajcovia vozidiel vzájomne svoje ponuky nevidia, čím nie je možná manipulácia a kalkulácia ako pri verejných inzerátoch na predajných portáloch. Nezanedbateľnou výhodou je aj ušetrený čas investovaný do predaju auta, keďže na internete je k dispozícii množstvo online predajných auto portálov, kam je potrebné inzerát samostatne umiestniť, následne ho promovať a iba čakať na ponuku. Ponuka na výkup auta v tomto prípade môže prísť až o pol roka, čo pri našej službe MULTI Autobazár Vám nehrozí, keďže garantujeme dodanie minimálne troch ponúk na výkup vozidla maximálne do troch pracovných dní.
Ďalšou alternatívou je osobne absolvovať návštevu autobazárov, ale v tomto prípade treba počítať s investovaným časom, najazdenými kilometrami a na konci dňa nie práve s výhodnou ponuku na výkup auta.
S MULTI Autobazárom idete na istotu, kedy nestratíte čas, získate najvýhodnejšiu ponuku a v prípade nedodania minimálne troch ponúk Vám  garantujeme vrátenie peňazí.

Videli ste aj naše ďalšie služby pre motoristov?

Nestíhate STK?

Využite STK online a my sa o všetko postaráme

Získajte STK aj pohodlia domova v celom Bratislavskom kraji

Nemáte havarijné poistenie?

Využite výhodné ponuky na havarijné poistenie

Získajte množstvo výhodných ponúk na havarijné poistenie auta a vyberte si tú najlepšiu pre seba.

Chcete kúpiť auto?

Využite overenie auta a kupujte s istotou

Získajte kompletnú servisnú históriu, reálne kilometre a množstvo iného.